Політика

В Івано-Франківську досі грають

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тож, в ході обстеження об’єктів грального бізнесу на території Івано-Франківська вже після набрання чинності закону, працівниками відділу підтримки та розвитку підприємництва виявлено незаконне розміщення гральних автоматів у літніх майданчиках за такими адресами: вул. Івана Павла ІІ (Будівельників), 18а, вул. Симоненка, 5 та вул. Галицька, 100 б.

«Відповідно до статті третьої цього закону перевірку можуть здійснювати тільки органи податкової служби, — наголосив Роман Ботвин, — тому відповідно до цього нами були направлені листи начальника податкової інспекції та начальника податкової міліції про те, щоб здійснити спільний виїзд на ці об’єкти».

Відтак працівники відділу підтримки та розвитку підприємництва разом з працівниками податкової запланували здійснити ще один виїзд на ці об’єкти. Якщо їм пощастить і автомати підчас рейду працюватимуть, то їх можна буде вилучити. Якщо ж не пощастить, то вилучати вони не мають право.

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус звернувся до керівників всіх ЖЕО із запитанням: на чиїй території ще функціонують гральні автомати? Всі мовчали. Тож Анушкевичус дав персональне доручення заступнику начальника відділу торгівлі Івану Ляховичу: «Які потрібно служби долучати — кажіть, будь ласка. Але навести порядок. І податковій у цьому аспекті працювати теж на повну котушку».

Оскільки начальники фран-ківських ЖЕО не знають, що робиться на їхній території (або роблять вигляд, що не знають) «Репортер» вирішив інформативно допомогти Віктору Анушкевичусу у вирішення цього питання. Восьмого липня до нас в редакцію газети подзвонила жінка — пані Наталя. Вона зазначила, що на вулиці Галицька, 124а та 126 і понині працюють гральні автомати.

Більше того, за її словами, працівники цих залів звідкись дізнаються про рейди і в ті дні закривають автомати. Пані Наталя наголосила, що працівники цих залів їй кажуть, аби вона не втручалася. А молоді хлопці, які ходять туди грати і з якими їй вдалося поспілкуватися, їй сказали, що гратимуть доти, поки їх не закриють. Бо їх тягне. Хоча дуже хочуть, аби їх закрили. Бо підозрюють, що скоро підуть грабувати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.