Політика

Уже вп’яте енергетики підтримують екстремальний фест

Google+PinterestLinkedInTumblr

У 2011 році ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вже вп’яте підтримає проведення оригінального фестивалю екстремальних видів спорту та молодіжної культури «Мізунська звигода». Підтримка спорту енергетиками випливає зокрема з прагнення компанії бути кращим підприємством для громади Івано-Франківщини, що викладено у «Політиці ПАТ «Прикарпаттяобленерго» з корпоративної соціальної відповідальності на 2011-2014 роки».

Так, з 27 червня по 3 липня цього року в селі Новий Мізунь Долинського району пройде всеукраїнський байк-кемпінг «Мізунська Zвигода», в рамках якого відбудуться щорічні змагання по швидкісному спуску, крос-кантрі та велотріалу. Цього року організатори плідно попрацювали та внесли дати проведення байк-кемпінгу в офіційний календар, і тепер змагання в дисципліні DH (швидкісний спуск) та XC (крос-кантрі) мають офіційний статус та проходять в рамках чемпіонату області, а змагання з велотріалу проходять в рамках чемпіонату України як ІІ етап.

Для проведення змагань із даунхілу буде змінена та покращена минулорічна траса, яка розташована на південному схилі гори, має сухе земляне покриття, малу кількість каміння та струмків. За підготовку траси відповідає франківська команда федерації V-Race. У велотріалі Комісія з велотріалу України та команда ProTrial team виведуть зовсім нові сектори по каменях річки Мізунька. Для крос-кантрі траса буде без виїзду на дорогу та зі збільшеною загальною протяжністю, яку зведуть представники франківського клубу «Велосталкер».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.