Політика

Усі акти міської влади стануть публічно доступні

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Х сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли Положення про Реєстр регуляторних актів органів місцевого самоврядування. Із 1-го серпня цього року усі акти міської ради, її виконавчого комітету та міського голови перебуватимуть у єдиному публічному реєстрі.

Проект спрямований на практичну реалізацію положень Закону України «Про доступ до публічної інформації». Головним завданням Реєстру є дотримання прозорості у діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Відтепер значно спрощується система доступу громадян до текстів нормативно-правових та регуляторних актів.

З моменту створення Реєстру започатковується єдина система обліку та доступу до текстів регуляторних актів. При цьому всі місцеві нормативно-правові документи будуть зосереджені в одному місці — на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради (mrada.if.ua).

Крім того, адміністратор реєстру матиме за обов’язок підтримувати опубліковані тексти в еталонному стані, тобто в одноденний термін вносити корективи в ті акти, які зазнали змін чи втратили чинність.

Нагадаємо, що донедавна у міській раді була відсутня вимога щодо єдиної нумерації сесійних рішень. При цьому у громадян і досі відсутній вільний доступ до значної частки чинних самоврядних документів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.