Політика

«Ураган» вийшов до чвертьфіналу Кубка України з футзалу

У суботу, 24 березня, івано-франківський «Ураган» зіграв матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України з футзалу у Ковелі проти місцевого «Шанс-Авто». Гра завершилася з несподіваним нічийним рахунком 7:7, проте разом з перемогою у першому матчі 11:3 підопічні Сергія Гупаленка оформили собі путівку до наступного раунду змагання.

Перший тайм видався не дуже вдалим для гостей. На перерву франківці йшли поступаючись 4:3. За шість хвилин другої половини гравці «Урагану» чотири рази забивали ковельцям — 7:4. За сумою двох матчів рахунок став 18:7, і «Шанс-Авто» втратив навіть теоретичні шанси на прохід до 1/4 фіналу. З іншого боку, це не завадило їм боротися до кінця, і перед власними вболівальниками вони не осоромилися, забивши ще три м’ячі. Таким чином, першоліговий клуб сенсаційно зіграв унічию з діючим чемпіоном України 7:7.

24 березня. 12:00, м. Ковель. Комплексна ДЮСШ. 250 глядачів.

Арбітри: Ганіченко (Рівне), Лютий (Львів). Інспектор: Олійник (Київ).

Шанс-Авто: Чемерис (Колодюк) — Луців, Москвін, Радько, Портянко — Романчук-к, Павлів.

Ураган: Колток — Сімка, Цвєлих, Ярий, Павлюк — Карліньос, Валєнко, Леандріньо, Крикун — Кіндратів-к, Аветисян, Королишин.

Голи: Луців (1), Романчук (11, 18, 33), Портянко (18, 35), Радько (28) — Цвєлих (2, 24), Колток (7), Сімка (14, 21), Карліньос (26), Королишин (26).

Попередження: Карліньос (13).