Політика

«Ураган» у Львові зрівняв серію плей-офф з «ТВД»

Щойно завершився другий матч чвертьфінальної серії матчів між львівським «ТВД» та івано-франківським «Ураганом». Після вчорашньої поразки підопічні Сергія Гупаленка сьогодні перемогли львів’ян і відновили паритет у серії.

З початку зустрічі наша команда змушена була відіграватися, коли на 4 хвилині забив Андрій Ткачук. І відігралися «ураганівці» успішно. За п’ять хвилин вони «вколотили» у ворота «ТВД» чотири м’ячі. Відзначилися Максим Павлюк (7 хв.), Валентин Цвєлих (8 хв.), Сержао (9 хв.), а на 12 хвилині Цвєлих вже оформив дубль — 1:4.

Цей рахунок тримався майже до кінця матчу. Лише під завісу гри, на 38 та 40 хвилинах «ТВД» спромоглося скоротити відставання до одного м’яча. Хет-трик на свій рахунок записав Андрій Ткачук.

Отже фінальний рахунок 3:4 зафіксував перемогу «Урагану» у другому матчі та нічию у серії, яка триватиме до трьох перемог.

У цьому протистоянні точно відбудуться ще два матчі — у четвер та п’ятницю, 21, 22 квітня відповідно. Зустрічі відбуватимуться у манежі Коледжу фізвиховання. Початок — о 15:00.