Політика

«Ураган» у Львові зіграв у нічию з «Енергією»

Івано-франківський «Ураган» третій матч поспіль не може перемогти у футзальній Екстра-лізі. Після поразок від «Локомотива» та «Єнакієвця» підопічні Сергія Гупаленка ледь врятували виїзний матч з львівською «Енергією». Гра закінчилася нічиєю 1:1.

У напруженому першому таймі вболівальники не побачили забитих м’ячів. Лише після перерви, на 25 хвилині, «Енергія» відкрила рахунок. Після розіграшу ауту Павленко з лету влучно пробив у дальній нижній кут воріт Кирила Ципуна. «Ураган» після пропущеного м’яча почав атакувати активніше, проте зрівняти рахунок все ніяк не вдавалося.

Інтрига трималася аж до останніх секунд матчу. За 20 секунд до фінальної сирени гру для «Урагану» врятував Карліньос — 1:1.

Втрата очок у Львові не погіршила положення «Урагану» в турнірній таблиці. Іванофранківці зберегли триочкову дистанцію від «Єнакієвця», який того ж дня вдома зіграв у нічию з харківським «Локомотивом» 2:2.

Наступний матч «Ураган» проведе вдома з луганським «ЛТК» у суботу, 19 травня. Початок гри — о 13:30.