Політика

«Ураган» програв у Харкові і опустився на третє місце

Вчора івано-франківський «Ураган» в рамках 10 туру української футзальної Екстра-ліги у Харкові зустрічався з місцевим «Локомотивом». Підопічні Сергія Гупаленка не змогли здобути очки у другому поспіль виїзному матчі і програли 6:3.

Перший тайм закінчився мінімальною перевагою господарів 2:1. За чемпіонів України відзначився Роман Кордоба, а «Локомотив» відповів двома голами Білоцерківця.

Після перерви харків’яни збільшили свою перевагу. Після ефектного обіграшу та пасу від Білоцерківця забив Федорченко. Згодом після помилки Андрія Сімки перевагу «Локомотива» до трьох м’ячів збільшив Клочко — 4:1.

Сержао повернув інтригу в матчі, самотужки обігравши захист харків’ян в купі з воротарем — 4:2. З 36 хвилини обидві команди поперемінно грали з п’ятим польовим, таким чином збільшуючи тиск на суперника. У кінці зустрічі Федорченко таки закотив м’яч у порожні ворота «Урагану», а Сержао поставив крапку в зустрічі — 6:3.

Після цього матчу «Ураган» опустився на третю сходинку в турнірній таблиці Екстра-ліги, пропустивши на друге місце своїх харківських кривдників. Від лідера, львівської «Енергії», іванофранківців відділяють два очки.

Тепер усі думки команди Сергія Гупаленка в Європі. «Ураган» вилітає до Італії, де зіграє три матчі в елітному раунді Кубка УЄФА з футзалу.