Політика

“Ураган” переміг у Львові та пішов у відрив

Івано-франківський “Ураган” здобув перемогу над львівським “Кардиналом” з рахунком 1:4. У виїзному матчі 15-го туру у воротах господарів “розписалися” на шостій хвилині Федір Пилипів, на 17-й — Едуард Кулик. Довершили розгром львів’ян Роман Ярий та Андрій Сімка у проміжку з 28 по 29 хвилини. “Кардинал” відповів голом престижу Віталія Танського за хвилину до кінця поєдинку.

А декілька хвилин тому хавершився матч у Харкові. Місцевий “Локомотив” взяв гору над львівською “Енергією” 5:3. Ця “осічка” “енергетиків” дозволила “Урагану”, який у турнірці йде третім, знову відірватися від них на чотири очки.

Наступний матч “Ураган” проведе у 2010 році. У понеділок, 4 січня, до Івано-Франківська приїде харківський “Локомотив”.

Результати 15-го туру: Єнакієвець — Моноліт 6:2, ПФС — Шахтар 1:3, Кардинал — Ураган 1:4, ЛТК — Контингент 3:1, Локомотив — Енергія 5:3, ТВД — Тайм 1:3.