Політика

«Ураган» переміг чемпіона Словаччини

Втративши шанси на вихід до «фіналу чотирьох», «Ураган», якому в елітному раунді футзального Кубка УЄФА залишалося зіграти один матч, не склав зброї. Вчора чемпіон України здолав чемпіона Словаччини «Слов-Матік» 4:3.

Для словаків цей матч теж уже нічого не вирішував, вони програли обидва свої попередні матчі, на відміну від «Урагану», який виборов одну нічию з володарем Кубка УЄФА «Монтесільвано». Але на кону стояли рейтингові очки, які йдуть у залік як клубам, так і країнам, які вони представляють.

Рахунок на п’ятій хвилині відкрили словаки (відзначився Мартін Рейжек). Та ще до перерви «Ураган» вже вів у рахунку 2:1. У воротах Маріо Гаспаровіча розписалися Андрій Сімка та Петро Шотурма.

Після перерви на 25 хвилині лідерство іванофранківців збільшив Роман Кордоба — 3:1. «Слов-Матік» відповів голом Бартошека — 3:2. Згодом дубль оформив Андрій Сімка, та за шість хвилин до кінця матчу словаки знову наблизилися до «Урагану» на відстань одного голу — 4:3 (забив Слама). На щастя, на більше їх не вистачило. З рахунком 4:3 матч і завершився.

У іншому матчі групи D між чемпіоном Італії «Маркою-Футзал» та їхніми співвітчизниками, володарем Кубка УЄФА «Монтесільвано» була зафіксована нічия 2:2. У підсумку з цієї групи до «фіналу чотирьох» вийшла «Марка» (лідер групи, сім очок). «Монтесільвано» з п’ятьма очками — на другому місці. «Ураган» — третій (чотири пункти). «Слов-Матік» програв усі три матчі і замкнув четвірку.

До «фіналу чотирьох» крім «Марки» також вийшли московське «Динамо», португальський «Спортинг» та іспанська «Барселона».

Ураган: Ципун — Сімка, Кордоба, Цвєлих, Мукадо — Карліньос, Кіндратів-к, Шотурма, Сержао — Тменов, Королишин.
Слов-Матік: Гаспаровіч — Рафа, Фехервар, Микито, Халько — Слама, Багін, Фріч, Рейжек — Козар, Бартошек.
Голи: Сімка (12, 33), Шотурма (16), Кордоба (25) — Рейжек (5), Бартошек (31), Слама (34).
Попередження: Халько (26), Бартошек (32), Козар (39).