Політика

«Ураган» переміг «ЛТК» і виборов бронзові медалі Екстра-ліги

Кілька хвилин тому івано-франківський «Ураган» завершив свій останній матч у цьогорічній футзальній Екстра-лізі. Підопічні Сергія Гупаленка у домашній грі з луганським «ЛТК» перемогли 2:1.

З самого початку гри ініціативою володіли гості. Вони створили кіька небезпечних моментів, проте взяти ворота Кирила Ципуна луганчанам все ніяк не вдавалося. На 15 хвилині рахунок відкрив «Ураган». Невідпорним ударом з 10 метрів відзначився Євген Валенко. Вже за дві хвилини «ЛТК» зрівняв рахунок, забив Тарас Кузь. З одиничками на табло команди пішли на перерву.

У другому таймі «Ураган» зміг вийти вперед. З гострого кута забив Сержао. За чотири хвилини до кінця «ЛТК» почав грати з п’ятим польовим. Напруга у матчі просто зашкалювала. Луганчани мали кілька моментів, проте «Ураган» таки вистояв — 2:1.

Івано-франківський «Ураган» після цього матчу вже остаточно гарантував собі третє місце і бронзові нагороди за підсумками цьогорічної Екстра-ліги. Наступний календарний матч проти «Моноліта», який раніше знявся зі змагань, завершиться технічною перемогою іванофранківців.

Сезон для підопічних Сергія Гупаленка ще не закінчився. Тепер на них чекає «фінал чотирьох» Кубка України, який відбудеться в Івано-Франківську. Півфінальна гра з львівською «Енергією» відбудеться у суботу, 2 червня.

Екстра-ліга, результати 27 туру: Ураган — ЛТК 2:1, Кардинал-Рівне — Єнакієвець 1:1, Локомотив — Енергія 4:1.