Політика

Український хакер вкрав у США 4 мільйони доларів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Киянина Єгора Шевельова, відомого в Інтернеті як «Eskalibur», засудили у США за торгівлю номерами крадених кредитних карток. Загалом його обвинувачували за 60 різними пунктами, повідомляють в офісі окружного прокурора Манхеттену.

Манхеттенська прокуратура вісім років розслідувала цю справу спільно із Секретною службою США. Злочинне угрупування «Western Express» продало номери понад 95 тисяч крадених кредиток, 75 тисяч з них продав Шевельов, «один із найнебезпечніших у світі торговців краденою інформацією», як характеризує його американська прокуратура. Загалом у цій справі засудили 11 людей із різних країн, повідомляє ВВС.

13 червня 2013 року у Верховному суді штату Нью-Йорк присяжні визнали 27-річного Єгора Шевельова винним в злочинній змові, зберіганні краденого й шахрайстві. Йому загрожує від 13 років до 40 років ув’язнення. Скільки він відсидить, визначатиме комісія з дострокових звільнень.

Сидячи у своїй київській квартирі, Шевельов виходив на різні форуми для кіберзлочинців і повідомляв, що в нього є на продаж крадені номери мільйонів кредиток. Його звинувачують у завданні матеріальної шкоди у сумі 4 млн доларів. Оплату за продану інформацію проводили у цифровій валюті Egold і Webmoney.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.