Політика

Українська молодіжка в першому матчі здолала французів

Перший з двох запланованих матчів між Францією та Україною завершився впевненою перемогою команди Романа Ковальчика. У стартові хвилини зустрічі відчувалася нервозність хлопців, для більшості з яких поєдинок такого рангу був першим в кар’єрі, повідомляє НФК “Ураган”.

Українцям не вдавалося нав’язати господарям свою гру, хоча у французів в атаці також мало що виходило. Тим не менш, саме команда Рафаеля Рейно зуміла повести в рахунку. Капітан “молодіжки” Франції Реда Рабей на лівому фланзі обіграв опонента і пробив: після невеликого рикошету м’яч опинився у сітці – 0:1.

Проте наші хлопці не впали духом, і в цій же зміні відігралися: після розіграшу кутового Літвінов виконав удар-простріл справа, а Мануйленко замкнув дальню стійку – 1:1. Через пару хвилин французи взяли тайм-аут, але після відпочинку знову забила Україна: Малишко прийняв м’яч на правому фланзі, зробив ривок вперед і відмінно пробив з дуже гострого кута – 1:2.

Перший тайм, незважаючи на цифри на табло, за якістю гри зовсім не порадував Романа Ковальчика, і в перерві головний тренер нашої команди зумів внести корективи у дії гравців. Першу половину другого тайму українська “молодіжка” провела дуже потужно, так що господарі вибиралися на половину майданчика дуже рідко.

Активний пресинг і дав результат: під тиском воротар французів допустив курйозну помилку, вибивши м’яч прямо в Літвінова, від якого м’яч і залетів у ворота – 1:3. До речі, гравцю “ЛТК” Максиму Літвінову в день матчу виповнилося 20 років, так що цей “подарунок” став дуже приємним доповненням до всіх привітань.

За три хвилини до фінального свистка господарі взяли тайм-аут, перейшовши на гру з п’ятьма польовими, але з її допомогою особливої гостроти біля воріт відмінно відіграв Тимощука, французи практично не створили. А ось в свої ворота пропустили: після хорошої комбінації влучного удару завдав Михайленко – 1:4.

Роман Ковальчик в коментарях французьким журналістам подякував господарям за чудовий прийом і чесну гру, а арбітрів – за якісну роботу. Наставник українців сказав, що дії його підопічних були не такими вже й бездоганними, пояснюючи це оновленням команди і відсутністю у збірної ігрової практики. Також наставник українців зазначив ріст, в порівнянні з минулим роком, “молодіжки” Франції, особливо в тактичному плані.

Вже після вечері на неформальній зустрічі офіційних осіб збірних, головний тренер французів Рафаель Рейно напівжартома сказав, що радий перемозі України. Чому? Тому що наша команда пройшла нелегкий шлях і втомилася після дороги, а команда Франції зуміла доставити їй задоволення. Однак наставник господарів пообіцяв, що в другому матчі все буде зовсім по-іншому.

ФРАНЦІЯ (U-21) – УКРАЇНА U-21 – 1:4 (1:2)

Україна: 12.Тимощук (к) – 4.Мануйленко, 5.Літвінов, 6.Лазикін, 7.Дзюба – 8.Малишко, 9.Шамлі, 10.Королишин, 15.Михайленко – 11.Лисенко, 16.Цапов.

Голи: Рабей, 12 (1:0), Мануйленко, 14 (1:1), Малишко, 17 (1:2), Літвінов, 24 (1:3), Михайленко, 38 (1:4).