Політика

Українці стали чемпіонами світу з тайського боксу

Українські спортсмени здобули дві золоті нагороди чемпіонату світу з тайського боксу “Муей-Тай” у Малайзії, передає УНН з посиланням на прес-службу Спортивного комітету України.

Медалі найвищої проби вибороли Ігор Любченко (63,5 кг) та Ярослав Ремига (86 кг). Ігор, не зважаючи на подвійне розсічення лівої брови, в напруженому поєдинку здолав опір Дмитра Вараца з Білорусі. Ярослав, також не без труднощів, але не менш впевнено та рішуче дав бій Марку Маккіону з Канади.

Також в активі українців 1 срібна і 3 бронзові медалі. Зовсім трішки до першої сходинки п’єдесталу не вистачило сімнадцятирічному Олегу Гуті (48 кг), який поступився у фіналі бійцю з Таїланду Арнону Пхонкрархоку. Але для Олега це лише перший чемпіонат світу серед дорослих і друге місце — вельми пристойний результат.

Бронзові нагороди чемпіонату додому привезли Віталій Никифоров (75 кг), Владислав Микитась (54 кг) та Цотне Рогава (+91 кг).