Політика

Україна і Румунія ще на один крок ближчі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

17-18 грудня 2009 року в м. Яремче відбувся форум в рамках проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії», що реалізовувався Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за фінансовою підтримкою Європейської Комісії в рамках Програми сусідства «Румунія-Україна».

Метою форуму був розвиток міжрегіонального партнерства в сфері екотуризму на всеукраїнському та міжнародному рівнях, започаткування традиції обміну ідеями та пропозиціями між організаціями та фахівцями у цій сфері.

Участь у форумі взяв заступник міністра культури і туризму України Микола Яковина та провідні фахівці екотуризму з України, Болгарії, Ірландії, Великобританії, Німеччини, Польщі, Румунії, Чехії, Угорщини. Івано-Франківськ представляли працівники відділу туризму МВК, туристичні оператори та представники туристичної інфраструктури міста, громадська організація «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка».

Співпраця учасників форуму створила передумови для генерування ідей щодо нових проектів у туристичній сфері та визначення подальших конкретних кроків у модернізації інфраструктури зовнішніх кордонів.