Політика

Учора «Говерла» в гостях поступилася «Миколаєву»

Учора, 26 квітня, у грі в Миколаєві БК «Говерла» поступилася господарям — БК «Миколаїв» переміг гостей із рахунком 79:71. Таким чином «Миколаїв» скоротив розрив у серії з «Говерлою» до 1-2, повідомляє сайт Суперліги. Пряму трансляцію матчу іванофранківці мали нагоду дивитися на великому екрані на Вічевому майдані.

У першій половині третього матчу плей-офф непоганий результат продемонстрував капітан «муніципалів» Олексій Онуфрієв (10 очок за дві чверті). У складі гостей більше за інших вирізнялися Шаппел, Зіммерман й Ульянко. Непогано в другому періоді розстрілявся Кривич – два «трюльники» у двох атаках поспіль, до того ж і Колмен згадав про свої здібності в атаці. Легіонер МБК Брайан Грін, хоч і помилявся достатньо, але потихеньку заробляв очки (9 очок за два періоди). Захисник господарів Сільковський своїм точним триочковим «замкнув» екватор матчу – 30:32 за «Говерлою».

Лідер миколаївської команди Джастін Лав першу половину закінчив із нулем у графі «очки», а ось у другій заніс до свого активу 15 балів. Початок третьої десятихвилинки ознаменувався ривком команди Валентина Берестнєва 10:2 (42:37 за «муніципалами»). Яскравим моментом відзначився нестримний Грін, коли просто чудово добив згори після неточного дальнього пострілу Буцького, а незабаром стався ще один яскравий епізод – «слем» Хьюза. Кидок здалеку захисника МБК Умбрашка привів до переваги «корабелів» у вигляді десяти очок – 59:49, чверть 29:17 за «Миколаєвом».

Заключний ігровий відрізок виявився досить рівним, «Миколаїв» уже не дозволяв супернику наближатися в рахунку. А Брайан Грін у цей час оформив результативний дабл-дабл (25 очок + 15 підбирань). Підопічні Валентина Берестнєва відіграють один матч – рахунок 2:1 за івано-франківською командою.