Політика

У жовтні — чотири ярмарки «Золота осінь-2010»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для забезпечення мешканців міста сільськогосподарською продукцією та продукцією місцевого виробника за дещо нижчими цінами, ніж у торговій мережі міста, минулої суботи, 9 жовтня, у всіх мікрорайонах міста проведено ярмарки «Золота осінь-2010» з залученням виробників сільськогосподарської продукції та харчової продукції області.

Сільськогосподарська продукція та товари народного споживання реалізовувались на ярмарках 2 жовтня з 150 автомобілів, а 9 жовтня – з 178 автомобілів.

На всіх ярмарках реалізовували свою продукцію підприємства харчової промисловості в достатній кількості і в широкому асортименті обласне державне об’єднання лікеро-горілчаної промисловості, ТзОВ «Сортове насіння», ТД «Івано-Франківськнасіння», ЗАТ «Авангард» — яйця по 0.54-0.55 грн, ДП «Комбінат хлібопродуктів» — борошно, крупа манна, ВАТ «М’ясокомбінат» та ВАТ «Птахокомбінат» — м’ясоковбасні вироби, «Івано-Франківськцемент» ДП Ямниця» — молокопродукти.

Підвищеним попитом на ярмарках користувалися картопля, капуста, морква, буряк, яблука, зерно, ячмінь, мед, саджанці, яйця, м’ясо, крупи, а також жива риба.

Ярмарки у всіх мікрорайонах міста пройшли на належному рівні, що дало змогу забезпечити мешканців міста сільськогосподарською продукцією та товарами народного споживання по доступних цінах.

Ще два ярмарки «Золота осінь-2010» відбудуться в місті 16 та 23 жовтня цього року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.