Політика

У суботу іванофранківці танцюватимуть на Вічевому

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську цієї суботи культурно-мистецький танцювальний проект «Танцюйте з нами!» об’єднає позитивно налаштованих мешканців, які захочуть потанцювати під відкритим небом, а також при можливості виграти призи. Місцем проведення проекту буде Вічевий майдан, біля музичного фонтану. Презентація проходитиме 31 липня з 20:00 до 22:00.

Проект «Танцюйте з нами!» створювався креативними молодими людьми при активній підтримці Майстерні ексклюзивних розваг «Серце», нещодавно створеній у нашому місті. Мета проекту – популяризація танців у стилі social latino серед молоді й дорослих та анонс-презентація танцювальних вечірок-знайомств у стилі latino у нічних клубах міста.

Глядачі поринуть у світ запального латиноамериканського карнавалу.

Програма шоу включає:

– проведення тематичних танцювальних конкурсів і вручення призів;
– презентація шоу-балету «Індіго»;
– майстер-класи з танців social latino, які є популярними на танцполах відомих клубів Європи та Америки, це – salsa, bachata & reggaeton.

Планується участь переможниці конкурсу «Королева танцю-2010» Віталія Пакалюк, команди «Ура Студіо», а також учасниць проекту «Шоу блондинок».

«Проект «Танцюйте з нами!» допоможе людям без хореографічної підготовки почувати себе вільно на будь-яких танцювальних заходах. І що найбільш важливо, цей проект сприятиме пропаганді здоровому стилю життя серед молоді», — каже координатор проекту Богдан Гнатів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.