Політика

У прокуратурі виявили, що франківські дороги є небезпечними

Google+PinterestLinkedInTumblr

Перевірка прокуратури Івано-Франківська встановила, що стан безпеки на автомобільних шляхах міста залишається незадовільним. Значна частина дорожнього полотна перебуває в аварійному стані.

Негайного ремонту потребують об’їзні дороги, що проходять через вулиці Набережна, Микитинецька, Тополина, Автоливмашівська, Коновальця, Івасюка та Надрічна. При цьому, службові особи органів місцевого самоврядування не вживають дієвих заходів з даного приводу, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

На окремих ділянках міських шляхів загального користування не провели своєчасного оновлення дорожнього покриття, не встановили аби не замінили дорожні знаки, а також не поновили осьову лінію.

За результатами перевірки, прокуратура міста Івано-Франківська почала кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами міськвиконкому та одного з комунальних підприємств під час ремонту вулиць міста. Крім того, прокуратура винесла чотири подання міському голові. До дисциплінарної відповідальності притягнули двох посадових осіб міськвиконкому.

Прокурорські перевірки тривають. Наразі прокуратура перевіряє цільове використання міськрадою бюджетних коштів, виділених для ремонту та реконструкції автошляхів міста.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.