Політика

У парку Шевченка відновлять джерело

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську відновлять каптажоване джерело у парку культури ім.Т.Г.Шевченка в рамках проекту «Кожна краплина має значення». Івано-Франківськ ввійшов до списку переможців і претендентів на фінансування в рамках реалізації в Україні цього проекту.

До списку переможців, окрім Івано-Франківська, увійшли ще 5 українських міст: Долина (Івано-Франківська область), Новоград-Волинський (Житомирська область), Львів, Тульчин (Вінницька область) та Рівне.

Затвердження проектів відновлення джерел надасть можливість місцевим громадам отримати 90% фінансування на відновлення природних джерел води та впровадити їх силами шкільних громад. Самі діти допомагатимуть очистити джерела води та надалі утримувати їх в чистоті, а також братимуть участь в офіційних церемоніях відкриття відновлених джерел.

До того ж, починаючи з другої половини серпня 2011 року, для школярів у містах переможцях буде проведено ряд тренінгів з питань раціонального управління водними ресурсами. Такі навчальні заходи сприятимуть вихованню відповідального ставлення до водних ресурсів та усвідомлення дітьми того факту, що кожна особа шляхом дотримання принципів дружньої до довкілля поведінки може змінити світ на краще.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.