Політика

У місті працюють 95 ліцензованих турфірм

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зараз у місті туристичні послуги надають 95 ліцензованих туристичних підприємств, а це 65% усіх зареєстрованих підприємств цього напрямку діяльності в області. Туристичними послугами за 2009 року в місті скористалися майже 28 тис. осіб, крім того майже 29 тис. екскурсантів, обсяги обслуговування склали понад 18,5 млн. грн., а до бюджету сплачено більше 1 млн. грн., повідомляє сайт МВК.

Відповідно до виконання «Програми розвитку туристичної інфраструктури міста Івано-Франківська на 2007-2011 рр.», постійно проводиться аналіз роботи туристичних підприємств міста і наради з підсумків роботи турфірм.

В сучасних умовах розвиток економіки не може бути повноцінним без належних зовнішньоекономічних зв’язків та інвестиційної підтримки. Важливу роль у формуванні позитивного іміджу міста відіграє розвиток туристичної галузі.

Для туристичних операторів міста та споживачів турпродукту розроблено щорічний туристичний календар культурно-мистецьких, спортивних і туристичних заходів, які планується проводити в місті у 2010 році та популяризувати їх через ЗМІ на туристичних ярмарках як в Україні, так і за кордоном. Відповідно до календаря туристичні підприємства матимуть можливість розробляти програми перебування гостей (туристів) на Новорічні, Різдвяні та інші свята в місті Івано-Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.