Політика

У міськвиконкомі працює тіньова корупційна схема дозволів

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську продовжують з’являтися незаконні малі архітектурні форми. За словами заступника Івано-Франківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Миколи Саєвича, йому відомо про 17 незаконно встановлених МАФів. Усі їх власники в даний час звернулися до місцевих властей щодо легалізації їх встановлення. При цьому заступник мера висловив думку, що навряд чи нові об’єкти з’являються в Івано-Франківську взагалі без будь-якого погодження. «Хтось їм все-таки дав дозвіл», — зазначив пан Саєвич, натякнувши на існування в міськвиконкомі тіньової корупційної погоджувальної схеми.

Як розповів вчора начальник муніципальної інспекції з благоустрою обласного центру Степан Кукула, за минулий тиждень на вулицях міста виявили чотири такі МАФи. В одному випадку на вулиці Коновальця таким об’єктом виявився кіоск з продажу квасу, ще в трьох випадках — на вулицях Коновальця, Молодіжній та Вовчинецькій — закриті, непрацюючі кіоски з невідомими власниками, інформує ТРК «Вежа».

На даний час, як стверджує Кукула, власнику першого об’єкта направлено письмовий припис, решта власників встановлюються.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.