Політика

У чорний список ЄС потрапили Олег Царьов і ряд сепаратистів Донбасу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зокрема, щодо Царьова сказано, що він публічно закликав до створення Федеративної республіки Новоросії, що складається з Південно-Східних регіонів України.

У поясненні до В’ячеслава Пономарьова зазначено, що він є самопроголошеним мером Слов’янська. Пономарьов закликав Володимира Путіна відправити російські війська, щоб захистити місто, а потім попросив його постачати зброю. Люди Пономарьова беруть участь у викраданнях (вони захопили українських репортерів Ірму Крат і Саймона Островського, які пізніше були звільнені, вони також затримали військових спостерігачів місії ОБСЄ”, – сказано в поясненні.

Далі у списку вказано ім’я Ігоря Безлера, який є одним з лідерів самопроголошеної міліції Горлівки. “Він взяв під свій контроль Управління Служби безпеки України в Донецькій області, а потім захопив районне відділення міліції в місті Горлівка. Згідно з інформацією СБУ, він пов’язаний з Ігорем Стрілецькою, під командою якого він був причетний до вбивства депутата горлівського місцевого муніципального ради Володимира Рибака.”

Фігурує в списку і один з лідерів збройних сил самопроголошеної “Донецької народної республіки” Ігор Какиджянов, голова Центральної виборчої комісії ДНР Роман Лягін, глава Центральної виборчої комісії “Луганської народної республіки” Олександр Малихін, прокурор Криму Наталія Поклонська, прокурор Севастополя Ігор Шевченко.

Крім того, у списку вказано Олег Козюра, в.о. начальника Федеральної міграційної служби в Севастополі і Петро Ярош, в.о. начальника Федеральної міграційної служби Криму. Для обох зазначено, що вони “відповідальні за систематичну і прискорену видачу російських паспортів для жителів Криму”.

В “російську частину” списку увійшли В’ячеслав Володін – перший заступник начальника адміністрації президента Росії, Володимир Шаманов, командувач ПДВ Росії генерал-полковник Володимир Плігін, голова юридичного комітету Думи.

У списку також вказані два підприємства – “Чорноморнафтогаз”, у відношенні якого 17 березня парламент Криму ухвалив резолюцію про оголошення присвоєння активів, що належать підприємству від імені Республіки Крим”. Підприємство, таким чином, конфісковано “владою” Криму, і підприємство “Феодосія”, яке було конфісковано тим же числом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.