Політика

У черговому драматичному дербі «Ураган» переміг львівську «Енергію»

Сьогодні шанувальники футзалу в Івано-Франківську стали свідками чергового видовищного дербі між «Ураганом» та львівською «Енергією». Черговий акт принципового протистояння завершився перемогою франківців 4:2.

У першому таймі «Ураган» зміг двічі вразити ворота «Енергії». Відзначилися Євген Валенко та Роман Кордоба — 2:0. Натомість основного воротаря львів’ян Владислава Лисенка за фол останньої надії судді вилучили.

З перших хвилин другого тайму гості почали грати з п’ятим польовим. І це дало свої плоди. «Енергія» зрівняла рахунок. Обидва голи на рахунку Максима Павленка. А далі «енергетик» Дмитро Боднар отримав другу жовту картку, і «Ураган» реалізував більшість — Петро Шотурма вивів свою команду вперед — 3:2.

До кінця матчу напруга на майданчику не спадала. «Енергія» продовжувала тиснути вп’ятьох, «Ураган» все ніяк не міг підловити суперників на помилці і вразити їх порожні ворота. Так тривало аж до останньої хвилини. Після того, як Кирило Ципун парирував постріл футболіста «Енергії» Роман Кордоба забив свій другий гол у матчі. До кінця матчу залишалося 2,6 секунди, і це була крапка — 4:2.

Рівно через 10 днів, 13 жовтня, «Ураган» зіграє на виїзді в Хмельницькому з місцевим «Спортлідером». Вдома побачимо нашу команду аж 24 листопада. Тоді до Івано-Франківська приїде «Єнакієвець».