Політика

У Коломиї розгорнули найбільший в історії міста Державний прапор

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 23 серпня 2010 року, з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Коломиї розгорнули найбільший в історії міста Державний прапор – довжиною 19 метрів, яка символізує 19-літній «вік» незалежної України. Прапор подарували місту громадська організація «Фонд пам’яті Андрія Федчука» та депутат Коломийської міськради Любомир Глушков, повідомила прес-служба Фонду.

О 12:30 прапор розгорнули на площі біля Ратуші міста, де розташована мерія. Водночас відбулося посвячення прапора, покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, борцям полеглим за волю України та пам’ятника Степанові Бандері. Члени політичних партій, численні громадські організації та прості мешканці міста Коломия взяли участь в урочистій ході по головній вулиці міста.

Завершився святковий захід врученням гігантського Державного прапора містові. «Ми дуже раді подарувати Коломиї та всім її мешканцям такий красивий національний прапор, котрий символізує нашу гордість за Батьківщину і єдність українців у спільній справі – розбудові рідної Держави», – сказав депутат Коломийської міської ради Любомир Глушков, даруючи прапор місту.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.