Політика

У Калуші затримали наркодилера-рецидивіста

Google+PinterestLinkedInTumblr

Cпівробітники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків затримали молодика під час продажу наркотичного засобу «субітекс», в якому міститься заборонена в Україні наркотична речовина бупренорфін, — інформує Сектор зв’язків з громадськістю обласного управління МВС України.

Під час огляду у затриманого вилучено ще одну таблетку цього засобу, яку він мав намір реалізувати черговому клієнтові. Як з’ясувалося згодом, житель Калуша продавав пігулки за 280 гривень поштучно. В ході проведення обшуку за місцем проживання чоловіка працівники міліції виявили ще 5 пігулок наркотичного засобу «субітекс», які зберігалися з метою подальшого збуту. Зараз правоохоронці дізнаються джерело походження таблеток. А стосовно наркодилера порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Варто зауважити, що з санкціями цієї статті підозрюваний добре знайомий, оскільки свого часу вже був засуджений до позбавлення волі на 3 роки саме за незаконні операції з наркотиками з корисливих мотивів. Минулого разу суд врахував молодий вік підсудного та призначив йому покарання нижче від найнижчої межі. Натомість зараз рецидив протиправної діяльності наркодилера може вартувати йому втратою волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.