Політика

У Галичі на Прикарпатті спалили офіс Партії Регіонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Народний депутат, заступник голови Партії регіонів Ганна Герман заявила, що в ніч на неділю (19-20 грудня) невідомі вчинили підпали офісів ПР в м.Галич Івано-Франківської області та в Запоріжжі. Підпал Ганна Герман пов’язала з екстремістськими випадами Тимошенко.

«Сьогодні близько 4 години ночі спалено офіс Партії регіонів і громадську приймальню в місті Галич Івано-Франківської області», — зокрема повідомила вона журналістам. Спочатку невідомі підпалили двері, а потім кинули у вікна пляшки з «коктейлем Молотова». Г. Герман також зазначила, що було підпалено офіс Партії регіонів у Запоріжжі.

«Ми розцінюємо ці інциденти як терористичні акти проти нашого кандидата в президенти і з пов’язуємо їх з екстремістськими випадами Юлії Тимошенко на телеканалі «Україна» у програмі «Шустер Live» у ніч на суботу», – заявила вона, підкресливши: «Ми вважаємо, що такими методами Юлія Тимошенко не переможе Віктора Януковича. Такі методи навпаки — дадуть зворотний ефект».

Ганна Герман зазначила, що за останні півроку в Івано-Франківській області рейтинги кандидата в президенти В. Януковича зросли у 5 разів і складають 14%. На її думку, методи, що опоненти обрали для боротьби з Віктором Януковичем — «це не той шлях».

Політик також переконана, що випадки підпалів не випадково відбулися одразу після виступу прем’єр-міністра на телеканалі «Україна».

«Ми застерігаємо Ю. Тимошенко від таких методів у боротьбі за президентське крісло. Ці методи можуть спровокувати громадянське протистояння в суспільстві», – заявила вона, закликавши всіх кандидатів у президенти, і перш за все голову нинішнього уряду, підписати кодекс чесного ведення виборчої кампанії, розроблений Партією регіонів, щоб вести президентські перегони чесно і прозоро, а не з допомогою пляшок з «коктейлем Молотова».

Про це повідомляє сайт ПР.