Політика

У Франківську триває шкільний турнір з футзалу за Кубок Бубена

Крім того, це був вирішальний вікенд для команд груп A, B, C, D, адже змагання на груповому етапі завершуються, тому, ігри були, як ніколи, безкомпромісними, адже визначали ті команди, які продовжать змагання за головний трофей, і ті, хто включиться в боротьбу за Малий Кубок.

На жаль, не обійшлося без прикростей – необґрунтованої неявки Угорницької ЗШ. Тому, згідно із положенням, перемогу автоматично зарахували СШ №1. Проте, не дивлячись на це, п’ятий ігровий день запам’ятався хорошою грою та влучними голами юних футзалістів.

ЗШ №22 – ЗШ №17 – 4:0

Матч розпочався жваво та без розвідки. ЗШ №22 одразу ж стартувала з атаки, Святослав Липка відкрив рахунок на 4-ій хвилині, на 11-ій хвилині у воротах суперника розписався Станіслав Кузяков, та на 12-ій – відзначився дублем Липка. Другий тайм був не менш активним та цікавим. На 15-ій хвилині потужно вразив ворота Юрій Човганюк. На жаль, ЗШ №17 таки не вдалося відкрити рахунок, і попри те, що до завершення матчу команди неодноразово обмінювалися гольовими моментами, рахунок зустрічі – 4:0 на користь ЗШ №22.

Школа-гімназія №3 – ЗШ №16 – 10:0

Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик, Школа-гімназія №3 одразу ж взяла ініціативу у свої руки, на 2-ій хвилині матчу Владислав Смеричанський забив перший гол у ворота ЗШ №16. Та гімназисти на цьому не зупинилися і наввипередки почали атакувати ворота противника. Впродовж однієї хвилини Анатолій Мехін двічі відзначився у воротах ЗШ №16. Другий тайм розпочався з контратак обох команд, але фортуна не покидала Школу-гімназію №3, і на 14-ій хвилині, завдяки голу Олександра Максиміва, на табло – 4:0. 19-а хвилина матчу ознаменувалася голами Владислава Равлюка, який, раз за разом, потужно вражаючи ворота суперника, оформив хет-трик. На 22-ій хвилині про себе знову нагадали Олександр Максимів та Владислав Равлюк, що оформив каре. Втім, останній гол, на 24-ій хвилині забив Ростислав Олійник, який і визначив остаточний результат зустрічі – 10:0 на користь Школи-гімназії №3.

Українська гімназія №1 – Гімназія №2 – 3:1

Гра розпочалася з непередбачуваної атаки обох команд, які наввипередки почали створювати гольові моменти. Втім, першими рахунок відкрили школярі Гімназії №2 – на 6-ій хвилині гол забив Максим Сопків. Але Українська гімназія з відповіддю не забарилася, і за хвилину, завдяки Оресту Ріщуку, була розписана бойова нічия, яка й не змінилася до завершення першого тайму. На 18-ій хвилині матчу Максим Сопків, пробивши шестиметровий удар, отримав хорошу нагаду вивести свою команду вперед, але школяру не вдалося обіграти голкіпера Української гімназії – Михайла Лагойду. На 20-ій хвилині Орест Ріщук здобуває ще один гол для своєї Української гімназії, а на останній хвилині матчу, оформивши хет-трик, Орест визначає й остаточний результат – 3:1 на користь Української гімназії №1.

ЗШ №28 – ЗШ №13 – 7:0

Перший гол у воротах ЗШ №13 оформив Артем Микуляк завдяки потужному шестиметровому удару. За прикладом товариша “кинувся” в атаку і Богдан Санойца, який вивів свою ЗШ №28 вперед з рахунком 2:0. На 6-ій хвилині, завдяки Артему Микуляку, рахунок на табло – 3:0. Перший тайм минув під знаком взаємних атак, команди обмінялися низкою небезпечних моментів, але рахунок не змінився. Тільки наприкінці другого тайму ЗШ №28 знову вдалося успішно реалізувати свої голи. Спершу до свого першого м’яча добавляє ще два Богдан Санойца, за лічені секунди у воротах ЗШ №13 розписався Михайло Гнатишин та Артем Микуляк. Таким чином, рахунок зустрічі – 7:0 на користь ЗШ №28.

СШ №5 – ЗШ №23 – 5:0

Дуель цих команд була справді запеклою, амбіційно та видовищною. Перші хвилини протистояння продемонстрували, що команди розпочали обережну гру в захисті, і не дуже активно контратакували. Стандарт біля воріт ЗШ №23 завершився голом, який виконав Юрій Курилів. Стараннями всієї СШ №5 вже на 8-ій хвилині Юрій відзначився дублем. До кінця першого тайму команди обмінювалися небезпечними моментами біля воріт одне одного, але рахунок – 2:0 на користь СШ №5 залишився незмінним. Та вже на 13-ій хвилині хет-триком відзначився знову нестримний Юрій Курилів. На 18-ій хвилині Роман Тимчук збільшує відрив СШ №5 до п’яти голів. Останнім гол забив Юрій Курилів, який, оформивши каре, визначив рахунок зустрічі – 5:0 на користь СШ №5.

Тож, боротьбу за головний приз – 80 000 грн. продовжать: Школа-гімназія №3, ЗШ №22, СШ №1, Українська гімназія №1, ЗШ №28, ЗШ№13, СШ №5. Доля ЗШ №23 та ЗШ №24 вирішиться у додатковому матчі між цими командами, про який учасники будуть повідомлені згодом. А ЗШ №17, ЗШ №16, Гімназія №2, Угорницька ЗШ та ЗШ №12 розпочнуть боротьбу за інший трофей – Малий Кубок.

Тому вже у суботу, 14 грудня, у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу Івано-Франківського Медуніверситету (вул. Целевича, 34) по завершенні матчів шостого ігрового дня відбудеться жеребкування Малого Кубка.