Політика

У Долині відкрили Центр обслуговування клієнтів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На базі філії ПАТ «Прикарпаттяобеленрго» Долинський РЕМ відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів (ЦОК). Аналогічні центри уже працюють у Бурштині, Галичі, Тлумачі, Отинії і Городенці. На черзі їх відкриття в інших районах Прикарпаття.

Новий центр обслуговування клієнтів розташувався на першому поверсі Долинського РЕМ. Одночасно з ним у Болехівській дільниці відкрито пункт прийому споживачів, в якому тричі на тиждень – у понеділок, середу і п’ятницю фахівець Долинського ЦОК здійснюватиме прийом громадян з питань, що стосуються енергопостачання.

Робота усіх центрів організована за принципом «єдиного вікна», тобто, звернувшись сюди, клієнт може отримати необхідну консультацію, провести звірку розрахунків, отримати довідки, зареєструвати пільги чи замовити будь-яку послугу в одному місці.

Як зазначають енергетики, головною метою створення таких центрів є підвищення якості обслуговування споживачів. 

Розміри та кількість працівників кожного центру визначаються в залежності від кількості споживачів у кожному конкретному регіоні. У новоствореному Долинському ЦОК працює 4 фахівця. 

«Відкриття Центрів обслуговування клієнтів – ще один крок назустріч нашим споживачам у руслі клієнторієнтованості – ключового напрямку розвитку нашого підприємства, який енергокомпанія обрала для себе на наступні роки, – зазначила куратор проекту Ольга Федорак. – Готуючись до відкриття Долинського ЦОК, ми провели ретельне навчання фахівців та подбали про те, щоб клієнти отримували максимально якісні послуги. За два тижні роботи ми спостерігаємо тенденцію до постійного зростання кількості звернень відвідувачів, це не може не радувати». 

Контакти:

Долинський Центр обслуговування клієнтів 

Адреса: м. Долина, вул. Яворницького, 4

Телефон: (03477) 2-86-05

Пункт прийому, Болехівська ВДЕМ 

Адреса: смт. Болехів, вул. Данила Галицького, 69

Телефон: (03437) 3-42-33, 3-44-24

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.