Політика

У Чорному лісі дітей гартуватимуть бойовим гопаком

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цими вихідними у селі Грабівка стартує дитячий наметовий спортивно-оздоровчий табір під назвою «Чорний ліс». Його організатором виступив обласний осередок міжнародної федерації бойового гопака. У таборі загартовуватимуть дітей із Калуша, а в подальшому до такого виду відпочинку планується залучити і дітей з району.

Як повідомив керівник Калуського осередку міжнародної федерації бойового гопака Віктор Павлів, кожен день в таборі розпочинатиметься із ранішньої молитви та руханки. Також обов’язковим у першій половині дня буде заняття з бойового гопака, а після обіду діти відвідуватимуть заняття з акробатики, стрільби з лука та братимуть участь у різноманітних змаганнях. Проте справжньою перевіркою сили волі та характеру молодих козаків стануть мандрівки різної тривалості та складності. Також, окрім спортивно-руханкових заходів, з дітьми проводитимуть заняття теоретичного плану. Зокрема, це буде історія України, туристична техніка, травознавство та творче писання.

За кожен заїзд тут оздоровлюватимуться до 30 дітей шкільного віку. Таким чином цього року понад сто калушан мають можливість відновити сили та загартуватися. Батькам учасників гопаківського таборування коштуватиме таке задоволення 800 гривень, інформує Калуш-FM.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.