Політика

Тимошенко планує подати в суд на ЦВК за її рішення щодо голосування вдома

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Юлія Тимошенко має намір сьогодні звернутися до суду з вимогою скасувати рішення ЦВК від 4 січня, яким дозволяється голосування вдома без документального обгрунтування такої необхідності. Як передає УНІАН, про це вона заявила сьогодні на брифінгу в міжнародному аеропорту «Бориспіль» перед робочою поїздкою до Вінницької області. Юлія Тимошенко переконана, що таке рішення ЦВК фактично створює можливості для фальсифікацій результатів виборів Президента і ініційоване саме тією частиною ЦВК, яка представляє Віктора Януковича.

Окрім того, Юлія Тимошенко заявила, що має намір звернутися до ОБСЄ та інших міжнародних організацій та поінформувати їх про це рішення ЦВК і про те, що воно дає можливості фальсифікувати результати виборів. Вона заявила, що якщо протягом трьох днів ЦВК не скасує цього рішення, БЮТ наполягатиме на скликанні позачергового засідання парламенту.

За її словами, також існує загроза, що ЦВК може ухвалити ще одне рішення, що дозволяє фальсифікувати результати виборів – про дозвіл вносити дані виборців до списків у день голосування прямо на дільницях.

За матеріалом УНІАН.