Політика

Тимошенко і Ющенко піарилися на повені 2008, — Вишиванюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На повені 2008 року уряд Тимошенко і президент Ющенко красиво створили собі піар-акцію для виборчої кампанії, яку обоє програли. Проте галичани все бачать на власні очі, і вже навіть не дивуються, — заявив губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк, коментуючи заяву обласної організації партії ВО «Батьківщина» і звинувачуючи коаліцію у Верховній Раді, уряд і Президента України в тому, що вони не приїхали у підтоплені області і райони, не взяли «особисте керівництво штабами щодо врегулювання ситуації, надання допомоги та подолання наслідків стихії».

«Об’єкти, які розпочаті, берегоукріплення, дамби — недобудовані, або збудовані так, що «пішли за водою»… Затрачено великі кошти, і ні коштів — ні дамб. Гроші викинуто на вітер, значну частину коштів розкрадено. КРУ, правоохоронні органи проводять перевірки щодо нецільового використання державних коштів та їх розкрадання, про що громадськість краю буде детально поінформовано. Область має знати своїх героїв», — зазначив Вишиванок.

Вишиванюк запевнив, що діючий уряд всіма методами працює на ліквідацію наслідків повені.

«Кінцевої суми збитків і потреб області ми наразі не називаємо у зв’язку з тим, що райони і міста обласного значення ще представили необхідної документації. Говорити про остаточне рішення – не може бути й мови. Державні гроші вимагають чіткого рахунку і заробити на повені обласна державна адміністрація не дозволить нікому. Ми не допустимо, аби виплати коштів проводились мешканцям багатоповерхових будинків, як це було 2008 року», — додав керівник області.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.