Політика

Третина українців вважають Сталіна великим вождем, — соцопитування

Google+PinterestLinkedInTumblr

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 36% опитаних вважають колишнього лідера СРСР Йосипа Сталіна великим вождем. При цьому 34% респондентів не згодні з такою думкою. Не визначилися зі своїм ставленням до Сталіна 17% українців.

Незгода з тим, що Сталін був великим вождем, переважає серед людей з середньою освітою (31% проти 24% незгодних респондентів), з середньою спеціальною освітою (35% проти 25%) і серед людей з вищою освітою (40% проти 33%).

При цьому, зазначають соціологи, вважати Сталіна великим вождем схильні люди з неповною середньою освітою і нижче (43% згодних проти 25% незгодних).

Незгода з тим, що Сталін був великим вождем, переважає серед людей у віці 30-44 років (41% проти 28% незгодних). Серед молоді (18-29 років) і людей у віці 45-59 років практично рівні частки тих, хто вважає Сталіна великим вождем, і тих, хто з цим не згоден (31% проти 33% і 36% проти 38% відповідно).

Опитування проводилося в період з 10-20 червня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання, статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2040 чоловік.

За матеріалами Кореспондента

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.