Політика

Toyota Auris нового покоління вже в Івано-Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Toyota Auris нового покоління вже в наявності у офіційного дилера Тойота Центр Івано-Франківськ “Класик-Авто”. Автомобіль було презентовано в Україні 7 грудня 2012 року.

Toyota Auris набув абсолютно нового стильного зовнішнього оформлення, що символізує нову філософію дизайну автомобілів Toyota, має ще більш просторий і привабливий інтер’єр салону, а також поліпшені характеристики динаміки.

 

В Україні новий Auris представлений в шести варіантах комплектацій та з трьома бензиновими двигунами на вибір: вже добре відомий власникам Auris попереднього покоління двигун з об’ємом циліндрів 1,6 л, 1,33-літровий двигун та 1,8-літровий двигун, що працює за циклом Аткинсона, який передбачений для повногібридної модифікації Auris, що вперше з’явиться на українському ринку.

Ще одна особливість нового Auris — це безступеневий варіатор з електронним керуванням (CVT), що прийшов на зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач. Плавний набір швидкості, можливість переходу на семиступеневий ручний режим керування та найбільша економічність при найбільш оптимальній потужності двигуна — все це переваги нової трансмісії Toyota Auris, яка кожен рік набуває все більше популярності у виробників та користувачів у всьому світі.

За додатковою інформацією стосовно нового Toyota Auris звертайтеся до офіційного дилера Тойота Центр Івано-Франківськ “Класик-Авто”:

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225/5

тел.: (0342) 71-10-10

www.toyota.if.ua

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.