Політика

«Тільки не зек» — основне гасло «Народної самооборони»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині в Івано-Франківську відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії «Вперед, Україно!» та «Народної самооборони» Ольги Білінської. Конференція точилася в основному довкола передвиборчих питань та участі у виборах президента-2010 згаданих політичних сил.

Ольга Білінська заявила, що хоча голова «Народної самооборони» Юрій Луценко і не балотується в кандидати на президента, партія братиме активну участь у виборах. Оскільки зараз основна боротьба ведеться між кандидатурами Януковича та Тимошенко, решта кандидатів не в стані подолати прохідний бар’єр і лише розпорошують голоси. Саме з принципу не розпорошувати голосів виборців партія вирішила не висувати Луценка. Натомість, його політична сила на виборах підтримуватиме Юлію Тимошенко, адже, за словами Ольги Білінської, основне гасло «Народної самооборони» — «Тільки не зек».

За словами Ольги Білінської, політична партія «Вперед, Україно!» на ІІ етапі V з’їзду прийняла попереднє рішення про перейменування себе на «Народну Самооборону». Остаточно дане питання вирішиться на ІІІ етапі з’їзду, який відбудеться у квітні-травні наступного року.

Також Ольга Білінська повідомила, що на виборах мера міста Івано-Франківська «Народна самооборона» не висуватиме свого кандидата, але підтримає якогось із можливих кандидатів на цю посаду.

На сьогодні обласна організація «Народної самооборони» нараховує 2763 членів, а «Вперед, Україно!» в Івано-Франківській області має близько 2500 членів.