Політика

Ті, що зійшли З НЕБЕС

Google+PinterestLinkedInTumblr

Обоє забули, хто вони, забули про все. Говорили вже не одне до одного, а кожен сам до себе.

Геть Ціпонька Здуріла: — Ось послухай мене… Я багато разів збиралася до Ілхама на прийом і завжди відкладала на потім цю зустріч: то часу не було, то якось було боязно, то ще щось ставало на перешкоді. Але після того як я нарешті побувала на прийомі у віщуна, у моєму житті відбулося стільки позитивних змін, що неможливо передати всю вдячність цій великій людині.

—?А кав’ярню Великого Серця пам’ятаєш? Які він вигадував назви! Морозиво «Лампочка Ісуса»…

—?Ага. Ага. Дві мої подруги, які прийшли зі мною на прийом до знаменитого провидця, також позбулися багатьох проблем, а їхнє життя різко поліпшилося. Одна з подруг готується до свого весілля, а їй так не везло в особистому житті, друга після прийому у провидця зайняла високу посаду на одній поважній фірмі, чоловік її несподівано перестав пити і вештатись по ночах, а потім бити її. Але найголовніше, що відбувається після прийому в Ілхама, — дивне везіння в усьому.

Голова його раптом упала на руки так, наче їй підітнулися в’язи.

—?Додому… — глухо долинув до неї його голос. — Додому!.. Як мені хочеться знову побачити маму… — Закурив. — Я, коли плачу, завжди курю. Не знаю, що це таке зі мною. Я не плакав на людях уже хтозна відколи. Це нічого?

—?Нічого. Після першої зустрічі з Ілхамом я ще декілька разів була у нього на прийомі, акуратно все виконувала, що він мені радив. І на очах почала змінюватися, все у житті виходило якнайкраще. Спілкуючись з Ілхамом, щоразу переконувалася: його талант від Бога. Я бачила, як багато він працює, як переживає за кожну людину, як прагне всім допомогти. Я зрозуміла, — вона гладила Тато Без Мами по голові, — якби люди могли хоч приблизно мислити так, як Ілхам, у світі, — зазирала Тато Без Мами в очі, — було би набагато менше зла, — притискала голову Тато Без Мами собі до грудей, — не було би ворожнечі та заздрості, а ми були б значно щасливішими і успішнішими. — Язиком злизувала з обличчя Тато Без Мами сльози. — Я дуже багато від нього навчилася, намагалася нічого не забути з того, що він мені радив.

—?І що він тобі радив?

—?Щоб домогтися успіху в житті, треба мислити позитивно і мріяти про те, чого хочеш досягти. Погрібно сконцентрувати свою увагу на тому, чого прагнеш. — Вона встала й задерла рожеву нічну сорочку, притиснула голову Тато Без Мами собі до живота. — Треба вірити в те, що для Бога немає нічого неможливого. — Голову задерла вгору, а Тато Без Мами слинив їй пупок. — Крім того, щоб втілювати в життя свої плани, потрібно мати терпіння. — Заплющила очі, почула голос Ілхама. ЩОБ ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ, ТРЕБА ПРОПУСТИТИ КРІЗЬ СЕБЕ її СТРАЖДАННЯ, ПЕРЕЖИТИ РАЗОМ З НЕЮ ТЕ, ЩО її МУЧИТЬ. Я НЕНАЧЕ ГУБКА ВБИРАЮ БІДИ ЛЮДЕЙ У СЕБЕ І ПРОПУСКАЮ ЧЕРЕЗ СВОЮ ДУШУ. ЯКБИ НЕ БУЛО НА ТЕ БОЖОЇ ВОЛІ, ЯКБИ Я РОБИВ ЩОСЬ НЕДОБРЕ, Я БИ ДАВНО ПОМЕР, ТОМУ ЩО СТРАЖДАННЯ ЛЮДЕЙ ЗРУЙНОВАЛО БИ МОЄ ТІЛО І ДУШУ. ДЯКУВАТИ БОГУ, Я МОЖУ ПЕРЕТЯГУВАТИ З ЛЮДИНИ її ПРОБЛЕМИ НА СЕБЕ, А ПОТІМ ОЧИЩУВАТИ СЕБЕ ВІД УСЬОГО ЗЛА, ЩО ПРИХОДИТЬ ДО МЕНЕ ВІД ІНШИХ ЛЮДЕЙ. ПОДІБНЕ ПРИТЯГУЄТЬСЯ ДО ПОДІБНОГО, Я СТАРАЮСЯ ЗБЕРІГАТИ СВОЄ СЕРЦЕ ЧИСТИМ. ЯКЩО ВАШЕ СЕРЦЕ І ДУМКИ ЧИСТІ, ТОДІ НІЯКЕ ЗЛО НЕ МОЖЕ ДОВГО ЗАТРИМУВАТИСЯ НІ У ВАШОМУ ТІЛІ, НІ У ВАШІЙ ДУШІ. І сказала: — Твої слова — як бальзам на рану. Говори…

Голос: А ЗАЗДРІСТЬ — ЦЕ СВІТОВА ХВОРОБА. ЗАЗДРІСТЮ ХВОРІ ВСІ НАРОДИ ЗЕМЛІ — НЕЗА­ЛЕЖНО ВІД НАЦІЇ І ВІРОСПОВІДАННЯ. ЦЕ ОДНА З ГОЛОВНИХ ПРИЧИН ВСІХ БІД, СТРАЖДАНЬ І ЗЛА. ВАМ ПОТРІБНО ВИКОРЕНИТИ НАЗАВЖДИ ЗІ СВОГО СЕРЦЯ ЦЕ ГАНЕБНЕ ЗЛО — ЗАЗДРИТИ. ЯКЩО ВИ ЗАЗДРИТЕ, ВИ СТАЄТЕ ВОРОГОМ БОЖИМ. ОДНЕ З МОЇХ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ — ЦЕ БОРОТЬБА ІЗ ЗАЗДРІСТЮ. НАВЧІТЬСЯ НЕ ЗАЗДРИТИ, А РАДІТИ УСПІХАМ ВАШИХ БЛИЖНІХ, ВЧІТЬСЯ У НИХ КОРИСНИХ І ДОБРИХ НАВИЧОК ТА ВМІНЬ, ТОДІ Й ВАМ БОГ ДОЗВОЛИТЬ СТАТИ УСПІШНИМИ. — Тато Без Мами, за роки своєї роботи Ілхам заслужив велику повагу, вдячність і любов тисяч людей. Він повертав і повертає до повноцінного життя тих, від кого усі відмовилися, те, се.

—?А ти мені зробиш це?

—?Тато Без Мами, ти звичайний собі козел. Забирайся геть! Ні, зачекай. Ось тобі сто баксів, знайди собі повію. Думаю, вона вгамує твою спрагу. О, Господи, що це?!

—?В тебе виріс член. Хі-Хі! — і ноги на плечі.

—?А що було потім? — питаю я.

—?Я до Ілхама приходила ще і ще, а коли завагітніла, то побив мене, сказав, що не знає мене, те, се. А потім його заарештували. Виявилось, що він зовсім не Ілхам, а якийсь божевільний. Вияв­ляється, що навіть ті, що зійшли з небес, мають на землі двійників. — Допила пиво й пішла далі порпатись в мусорі. І я їй не заздрю.

Коли я збирався йти, її син, якому не було більше десяти, торк­ну?вся своєю рукою моєї, та й сказав:

—?Твоя карма заблокована. Ти ніколи не станеш багатим. В тебе ніколи не буде сім’ї. Ти ніколи не будиш щасливим.

—?Звідки ти це знаєш?

—?Не знаю. Просто знаю — і все. І тобі ніхто не зможе зарадити. Я — один з тих, що зійшли з небес. Я знаю все, —  і хлопчик на моїх очах став чорною кішкою, поліз на дерево. Я побачив камінь, нагнувся, взяв у руку і кинув ним у нього. Камінь відскочив від дерева, впав на землю, став мишкою, а чорний кіт спіймав мишку і зник з нею в підвалі.

Раптом піднявся вітер, загриміло, те, се, й пішов дощ.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.