Політика

Театрові — 70

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 25 грудня, директор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський та головний художник театру Олександр Семенюк розповіли журналістам про ювілейні святкування, що відбудуться у понеділок, 28 грудня.

Серед запрошених – театральні колективи західного регіону, влада міста та області, місцеві естрадні артисти, що долучаться до святкової концертної програми. Вкотре, як пообіцяв Ростислав Держипільський, цікавими несподіванками вразять глядачів і актори театру.

„Івано-Франківськ може стати справжньою „театральною Меккою”, – сказав Держипільський. –  Адже по-перше, театр має славну історію і здобутки. А по-друге, до цього впевнено рухається нині увесь колектив”. Олександр Семеняк, коротко розповідаючи про свій 25-літній досвід роботи у театрі, закцентував на своїх відчуттях: „Наш театр був дотепер і залишається й нині красивий як енергетично, так і візуально”.

На фотовиставці „Театр бачить сни”, що понеділкового вечора буде представлена у вестибулі театру, можна буде подивитися екслюзивні портретні світлини театралів. Також готуються великі фотографії, на яких – уривки з вистав, що ставилися на сцені театру в різні роки.

Зустрічатиме гостей духовий оркестр музучилища імені Дениса Січинського під керівництвом Петра Гундера. А щоб побачити все на власні очі і розділити радість „щоденного свята” , дирекція облмуздрамтеатру також запрошує усіх бажаючих городян.

Квитки продаються у касі театру.