Політика

Театр розпочинає 72-й сезон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У цю неділю свій 72-й театральний сезон прем’єрною музичною виставою “Наталка-Полтавка” відкриває Івано-Франківський облмуздрамтеатр. На прес-конференції з приводу відкриття сезону директор театру Заслужений артист України Ростислав Держипільський коротко підсумував досягнення і окреслив найближчі репертуарні плани, передає ОДТРК.

Серед режисерів, з якими ведуться переговори, В’ячеслав Жила з Тернополя, Роман Валько зі Львова, Сергій Кузик з Чернігова, Євген Курман із Києва. Вже у листопаді планується прем’єра вистави “Поминальна молитва” за п’єсою Горіна вже добре знайомого київського режисера Миколи Яремківа, в якій задіяна майже вся трупа театру.

В планах режисера резонансних вистав театру “Солодка Даруся” та “Нація” Заслуженого артиста України Ростислава Держипільського є також постановка в цьому сезоні, але тепер це буде Шекспірівська трагедія “Ромео і Джульєтта”.

Отже, 26 вересня, в неділю, о 18.30 театр гостинно відкриє двері для шанувальників Мельпомени, аби в фойє за келихом шампанського послухати живу музику у виконанні оркестру, а в 19 годині отримати заряд бадьорості від невмирущої класики — народної комедії “Наталка-Полтавка”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.