Політика

Свободівця Олександра Сича допитали в міліції

Google+PinterestLinkedInTumblr

Депутата Івано-Франківської облради, заступника голови ВО “Свобода” Олександра Сича допитала міліція з приводу участі в акціях протесту 27 квітня у Києві. Про це повідомила прес-служба ВО “Свобода”.

Сича допитали 16 серпня у секторі дізнання Управління МВС в Івано-Франківській області. Причиною допиту стала участь Сича в акціях протесту проти ратифікації україно-російських “харківських угод”, що відбулися 27 квітня під стінами Верховної Ради.

За інформацією ВО “Свобода”, Сич прибув у той день до Києва для участі у виїзному засіданні Івано-Франківської облради, яке мало відбутися біля парламенту відповідно до її попереднього рішення.

У повідомленні сказано, що, беручи участь у протесті, “депутат Сич усього лиш сумлінно виконував рішення обласної ради“, але це не вберегло його від міліцейського переслідування.

Свободівці зазначають, що “офіційному запрошенню Олександра Сича до міліцейських органів дізнання передувала ціла детективна історія“.

Декілька тижнів тому міліція розгорнула бурхливу діяльність по його розшукуванню. Але чомусь шукали не в Івано-Франківську, де сьогодні мешкає депутат, а в селищі Делятин, в якому він проживав ще до 1997 року, — заявляє ВО “Свобода”. — Почергово називаючись перед різними особами та посадовцями селищної ради то симпатиком партії “Свобода”, то представником міліції, то співробітником СБУ, міліцейський агент настирливо допитувався про те, як часто Олександр Сич буває у селищі, коли був останній раз, де він проживає зараз, який його номер телефону й чи не можуть сусіди таємно донести в міліцію, якщо він навідається сюди вчергове тощо“.

У ВО “Свобода” вбачають у діях міліції “цілеспрямовану політичну провокацію” проти Сича як керівника “Свободи” на Прикарпатті (він є головою облорганізації ВО).

Нагадаємо, що 27 квітня під час ухвалення “харківських угод” під стінами парламенту проходили протестні мітинги, трапилися й сутички між учасниками акції та бійцями підрозділу “Беркут”.

До речі, у справі проти членів ВО “Свобода”, порушеній за ст. 293 КК “Групове порушення громадського порядку” щодо подій під ВР 27 квітня, вже допитували як свідка голову партії Олега Тягнибока та інших активістів і керівників організації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.