Політика

«Свобода» працює за «принципом Степана Бандери»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завершилося формування обласного штабу кандидата на пост президента, лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока. Керівник обласного осередку ВО «Свобода» Олександр Сич очолив відділ роботи з довіреними особами у центральному штабі. Тому обласний штаб Тягнибока очолив голова секретаріату обласного осередку «Свободи» Ігор Шевчук.

Виборчі округи області очолили : Роман Онуфріїв, Ігор Дейчаківський, Василь Лукаш, Руслан Богачов, Василь Скрипничук, Галина Філіпова та Ганна Думітрак.

«Ми не володіємо медійними, фінансовими та адміністративними ресурсами, як більшість наших політичних опонентів, — каже Олександр Сич. — Тому головний акцент будемо робити на живому спілкуванні з виборцями за принципом Степана Бандери — дійти до кожного українця».

Сич зауважив, що критерії підбору команди «Свободи» відрізняються від інших політичних сил. «Якщо у більшості політичних партій керівниками штабів призначають VIP-персон, які є публічними назовні, але технологічно не зовсім володіють інструментарієм, то ми призначаємо людей, які мають досвід політичної боротьби, штабної роботи та володіють технологіями», — пояснив він.