Політика

«Свобода» не має куди передати 135 клумб

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міськвиконком прийняв рішення про те, щоб передати на баланс одного з івано-франківських комунальних підприємств 135 квітників. Їх посадила міська організація ВО «Свобода» по вулиці Грушевського, Вагилевича, Січових Стрільців, Сотника Мартинця тощо.

Правда, члени виконкому ніяк не могли вирішити, якому саме підприємству слід передати ті квітники. Спершу думали передати їх КП «ДРЕУ». Це підприємство обслуговує дороги в місті. Члени виконкому висловилися, що ці квітники – елемент дороги, бо розташовані на ній і виконують ще й функцію шлагбаумів, адже завдяки їм авто не їздять по центральній частині міста і не паркуються на тротуарах. Проте потім виникло питання, хто ж садитиме там нові квіти. КП «ДРЕУ» цього робити не може. Може тільки заасфальтувати.

Так виникла ідея передати квітники на баланс «Зеленого господарства», адже саме це підприємство займається зеленими насадженнями. Але і з цим не все так просто. Адже «Зелене господарство» — це ПАТ, і тільки 60% підприємства належать Івано-Франківській міській громаді. Решта – в приватних руках.

Ще припускали, що можна передати квітники ЖЕО №9. Але внаслідок реформи ЖКГ жеки через кілька місяців вже не матимуть жодного майна. Врешті вирішили, що питання опрацюють за три дні. Сподіваємося, що для того, щоб «Свобода» змогла передати 135 квітників, нове комунальне підприємство створювати ніхто не буде.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.