Політика

«Свобода» хоче поставити на посаду директора «Вежі» свою людину?

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Репортеру» стало відомо, що на місці директора ТРК «Вежа» Олени Третяк ВО «Свобода» бачить свою людину. Людиною, яка начебто має посісти цю посаду, кажуть, є наближений до «Свободи» пластун Тарас Зень.

Ми дізналися, що недавно відбулася розмова між Оленою Третяк та міським головою Вітором Анушкевичусом, під час якої він спитав чи не хоче вона писати заяву на звільнення. Третяк відмовилася.

Олена Третяк таку інформацію підтвердила. А от голова міської «Свободи» Роман Онуфріїв відповів: «Перший раз чую». І порадив «Репортеру» спитатися в мера.

На запитання: чи правда, що «Свобода» лобіює на цю посаду Тараса Зеня, Онуфріїв відповів тією ж фразою: «Перший раз чую».
«Те що хоче «Свобода», питайте в них, — відповів Анушкевичус. – В мене є претензії до кожного керівника, але вони не сумісні з тим, щоб її просити виганяти».

Нагадаємо, кілька місяців тому «таку історію» планувала обласна рада. Вони хотіли звільнити директора ОТБ «Галичина» Ольгу Бабій, і призначити на цю посаду свободівця. Однак, їм це не вдалося. Як бачимо, вони не втомлюються. Відтак зазіхають на «Вежу».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.