Політика

Суспільство може бути шоковане результатами зовнішнього незалежного оцінювання

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наразі ж триває перевірка результатів тестування з української мови і літератури та математики.

 

Станом на 6 травня було перевірено 80?% робіт з української мови та літератури і 50?% робіт з математики. До 30 травня, запевнив директор ІФРЦОЯО, учасники тестування зможуть отримати сертифікати з оцінками за місцем їхньої реєстрації.

Загалом же, на думку Богдана Томенчука, українське суспільство може бути трохи шоковане результатами тестування: «Суспільство, можливо, подивиться, що воно не таке красиве, як сниться собі у своїх солодких снах, тому що, за попередніми підрахунками, результати будуть саме такими, які заробили наші учні, нічого не роблячи, сидячи за шкільною партою, а кинулися працювати лише в останній рік».

Право на участь у додатковій сесії матимуть ті, кому завадили пройти процедуру у визначений термін хвороба, участь у міжнародних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, смерть родичів, стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа, перебування за кордоном, в установах виконання покарань, а також проходження державної підсумкової атестації за курс загальної середньої освіти екстерном.

Крім того, таке право матимуть військові строкової та контрактної служби, які не зареєструвалися для проходження тестування.

Загалом же про відносну довіру до тестування з боку абітурієнтів та населення мав би свідчити хоча б той факт, що в цілому до ІФРЦОЯО було подано всього 2 апеляції, жодна з яких не стосувалася ходу процедури ЗНО.

Зареєструватися для участі в додатковій сесії можна в реєстраційному пункті ІФРЦОЯО на базі інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м.Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 3. 

До теми

 Особа, якає бажає взяти участь в додатковій сесії ЗНО, повинна подати до реєстраційного пункту такі документи: заяву, копію паспорта і атестата про повну загальну середню освіту, оригінал рішення регламентної комісії РЦОЯО за наслідком розгляду апеляції на порушення умов проходження ЗНО, оригінал запрошення або заяви-реєстраційної картки основної сесії.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.