Політика

Суддя поплатиться за вимагання хабара

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У приміщенні Івано-Франківського міського управління юстиції співробітники СБУ затримали при вимаганні та одержанні хабара старшого державного виконавця відділу ДВС Івано-Франківського міського управління юстиції.

Судовий виконавець вимагав хабара у громадянина за невчинення виконавчих дій щодо нього та за затягування виконавчого провадження. Плануючи отримати гроші, він запросив громадянина до приміщення Івано-Франківського міського управління юстиції, де знаходився його службовий кабінет.

Співробітники СБУ затримали вимагача при отриманні ним хабара у сумі 1500 гривень. Судовий виконавець добровільно віддав отримані кошти, на яких було відзначено люмінесцентне свічення, характерне для маркування купюр, підготованих для хабара.

За даним фактом прокуратурою області порушено кримінальну справу. Дане протиправне діяння кваліфікується за ч.1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара, законних дій з використанням наданої їй влади чи службового становища) та карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-група УСБУ в Івано-Франківській області

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.