Політика

Студенти-пікетувальники лягли під колеса

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

10 грудня «Студентська Свобода» провела пікетування під стінами будинку Івано-Франківського міськвиконкому, вимагаючи від міського голови повернути проїзд для студентів та учнів по півтори гривні. З початку місяця акція зібрала понад 4000 підписів студентів за дану ініціативу. Молодь прийшла під стіни міської влади з гаслами «Студенти вчаться, студенти не працюють», «Студентам пільги», «Мер до нас, або ми на дорогу». Після кількох хвилин ігнорування молодіжного зібрання з боку міських чиновників, студенти гуртом вийшли на пішохідний перехід, на кілька секунд перегородивши рух транспорту. Після повторення цієї процедури ще двічі до пікутевальників вийшов міський голова Віктор Анушкевичус. Практично одночасно з ним до стін будинку захищати позицію міської влади з’їхались і кілька перевізників.

Голова Івано-Франківська намагався переконати студентів у обґрунтованості прийнятого тарифу, вказуючи на скрутні умови в яких опинились перевізники через фінансову кризу. Натомість аргументами з боку молоді стали тарифи на перевезення у інших містах та пільги, які передбачені для студентів та учнів Тернополя, Києва чи Львова.

Врешті міський голова пообіцяв включити трьох «студентів-свободівців»до складу робочої групи, яка випрацює можливе рішення цієї проблеми. Його мер зобов’язався розглянути на наступному засіданні міськвиконкому.

Інформацію надано прес-службою ВО «Свобода».