Політика

Студентське братство ніколи не було одноособовим

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Не помилимося, якщо скажемо, що це була організація, яка завжди мала вплив як на молодіжне, так і на політичне середовище, принаймні в місті. У 1989?1991 роках члени організації брали участь у всеукраїнських подіях, голодуванні, протесті проти укладення союзного договору та урядової політики.
Саме в Студентському братстві свою політичну кар’єру починали такі люди, як Павло Андрусяк, Віктор Кімакович, Олег Синютка. В різний час її очолювали Ярослав Головатий, Віталій Перевізник, Андрій Романчук, Павло Бабій і теперішній Дмитро Чуйко. Вони приходили сюди у віці 17?19 років і переживали цілу школа життя, проходили декілька виборів, робили позитивні справи, ставали самодостатніми та впливовими.
Нині помічник народного депутата Андрій Романчук розповідає, що всі вони пам’ятають, звідки вийшли, і зараз, об’єднавшись хочуть підняти організацію на якісно новий рівень. Відтак тим молодим людям, які прийдуть в організацію, вони будуть всіляко допомагати, аби відновити статус Студентського братства. Адже з часом відбулася певна деформація, яка не приносила користі, тому ніхто не відчув як організація на певний час втратила свою актуальність. Однак сьогодні всі вихідці відчувають потребу в ній.
«В Студентському братстві буде відбуватися зміна покоління, керівництва і я думаю, що до 20 річниці ця організація поверне своє попереднє місце на молодіжній та політичній арені, принаймні Івано-Франківської області», — зауважує А.?Романчук. Також він наголошує, що з Студентського братства ніхто ніколи нікуди не виходив. Всі вони лишилися його членами, бо для них це материнська організація.
Віталій Перевізник зауважує, що для нього ця команда стала командою, яка подарувала йому самого себе, знайшла друзів та реалізувала багатьох людей. В ті часи Студентському братству подобалося працювати, поповнювати чисельність, робити щось суттєве. «Нам було працювати і легше, і складніше, маю на увазі, що завжди легше перегородити дорогу, ніж її позамітати. А теперішня молодь, по?моєму, не готова робити ні те, ні інше».
Бо, як зауважує В.?Перевізник, цінності змінилися. Разом з тим, він як і інші вихідці Студентського братства впевнений, що дуже скоро організація відновить свій вплив на молодіжну політику в області. І вони робитимуть для цього все можливе.