Політика

Стажери проекту «Молодь і влада» отримали сертифікати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 8 липня, міський голова Віктор Анушкевичус вручив сертифікати про стажування у відділах та управліннях виконавчого комітету міської ради учасникам проекту «Молодь і влада».

На початку квітня цього року на участь у проекті «Молодь і влада» загалом було подано близько сотні заяв, проте комісія серед них вибралише лише 48 молодих людей, які й проходили стажування. Основними критеріями відбору були: впевненість, цілеспрямованість, комунікабельність, бажання вчитись чомусь новому. Конкурсна комісія складалась з представників управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, облдержадміністрації.

Упродовж трьох місяців кращі студенти ВНЗ та активісти громадських організацій малу змогу ознайомитися з особливостями місцевого самоврядування. Молоді люди отримали можливість не лише спробувати себе у ролі держслужбовця, а й у майбутньому влаштуватися на роботу в одному з управлінь чи відділі міськвиконкому.

Стажування складалося з декількох етапів. Першим етапом була ознайомчо-навчальна практика в управліннях та відділах і тематичні зустрічі з керівниками структурних підрозділів. В свою чергу, на другому етапі стажування учасники презентували управління і відділи, в яких вони проходили практику, розповідаючи про особливості роботи держслужбовця в тій чи іншій галузі.

Важливу роль у проекті «Молодь і влада» відіграло також виїзне стажування на базі Чернівецької міської ради, під час якого учасники стажування отримали найбільше позитивних вражень. Під час поїздки відбувся практичний семінар стажерів на базі виконавчого комітету Чернівецької міської ради, де пройшла зустріч із представниками відділів і управлінь виконкому. На семінарі, що пройшов у формі запитань-відповідей, івано-франківська молодь ознайомилась із соціально-економічним планом регіону, його проблемами та перспективами.

Під час стажування для учасників проекту були організовані тематичні зустрічі з відомими людьми, зокрема: Андрієм Годованцем (телеведучий програми “Час-Тайм” (“Голос Америки”)), Віталієм Чирвою – учасник «Фабрики Зірок», Андрієм Лисом (керуючий справами міськвиконкому), Яремою Петрівим (начальник управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській та Чернівецькій областях), Ганною Крисюк (радник міського голови з молодіжної політики), Зінаїдою Федорук (заступник міського голови), Володимиром Єшкілєвим (політолог, філософ, письменник, викладач), Богданом Біликом (начальник управління економічного та інтеграційного розвитку), а також міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом.

Для учасників проекту «Молодь і Влада» на базі Івано-Франківського центру підвищення кваліфікації держслужбовців і керівників держпідприємств, установ і організацій було проведено тренінг «Лідерство і спілкування». Стажери проекту відвідували сесії міської ради, оперативні наради міського голови, різноманітні заходи організовані відділами чи управліннями в яких проходили стажування, були долучені до проведення опитування серед відвідувачів міськвиконкому щодо якістю надання послуг управліннями мешканцям міста.

За результатами стажування згідно проекту «Молодь і влада» із 48 стажерів виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради лише 38 отримали сертифікати. Крім того, найкращі з них були рекомендовані для зарахування у резерв кадрів виконкому.

МВК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.