Політика

Соловей попросив Вишиванюка звільнити керівника інспекції Держархбудконтролю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Депутат Івано-Франківської міської ради Юрій Соловей сьогодні чи не вперше відвідав колегію ОДА. І одразу «засвітився» своїм виступом. І все б нічого, якби на початку колегії до Солов’я не підійшов заступник голови ОДА Руслан Гусак. Ймовірно, це був збіг, але виглядало на те, що Гусак диригував, а Соловей виконував.

Про те, що голова ОДА Михайло Вишиванюк думає, як звільнити керівника обласної інспекції Держархбудконтролю Василя Рудницького говорять у Івано-Франківську вже кілька тижнів. Сперечатися з рішенням мало хто візьметься, бо те, що робиться в місті із будівництвом, добудовами та прибудовами говорить само за себе. Однак, те що це рішення на колегії ОДА ініціюватиме депутат міської ради… здивувало.

«Місто перетворилося на суцільну зону конфлікту між мешканцями і забудовниками, — сказав Юрій Соловей. — Й інспекція державного архбудконтролю, яка зобов’язана реагувати, на жаль, самоусунулася, перекладаючи всю відповідальність на органи самоврядування, які нічого не можуть».

Він нагадав про конфлікти з будівництвом по вулиці Франка, Вірменській, Стуса, Набережній. Окремо зупинився на будівництві по вулиці Мазепи, 35.

«Прошу вас, Михайле Васильовичу, поставити питання про доцільність перебування начальника на займаній посаді», — звернувся він до голови ОДА.

Вишиванюк підтримав. Мовляв, є питання до цієї структури не тільки в місті, а й в області. Сказав, що це питання є слушним і пообіцяв, що поставить його перед інспекцією в Києві.

«Я думаю, що ми ще й дещо запізнилися, — підсумував Михайло Вишиванюк. — Бо он який чиряк в нас виріс у суспільстві».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.