Політика

Сьогодні в Івано-Франківську обговорять рекламні конструкції та літні майданчики

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 30 серпня, в Івано-Франківську обговорять рішення виконавчого комітету та міської ради. Слухання відбудуться в українсько-канадському СП «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» (вул. Дністровська, 26, другий поверх, зал засідань).

Слухання матимуть статус відкритих громадських обговорень у формі круглого столу.

13:30 год:

рішення виконавчого комітету міської ради «Про розробку схеми розташування зовнішньої реклами в м.Івано-Франківську». Метою документу є впорядкування розміщення рекламних конструкцій в місті. Проект рішення передбачає зобов’язати КП «Івано-Франківській міській рекламно-інформаційний центр» до 01 вересня 2014 року розробити схему розташування рекламних конструкцій в Івано-Франківську та заборонити розміщення нових рекламних конструкцій в місті до затвердження цієї схеми сесією міської ради.

14:30 год:

рішення міської ради «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 14.05.2013р. №1038-35 «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та літніх торгових майданчиків». Мета проекту — приведення Положення у відповідність до норм чинного законодавства України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.