Політика

Сьогодні Івано-Франківськ скандуватиме «Табачник, STOP!»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Останніми днями Україною прокотилися масові акції протесту, спрямовані проти дій новопризначеного Міністра освіти і науки України – Дмитра Табачника. Одним з епіцентрів виникнення подібних заходів став і Івано-Франківськ. Сьогодні, 23 березня, о 14:30 тут пройде вже чергова акція під назвою «Табачник, STOP!». Про це повідомили організатори заходу – Молодіжний Союз Наша Україна, Українська Студентська Спілка, Молодіжний актив, Молода Просвіта, Українська народна молодь, Молодь за зміни та інші громадські організації міста та області. Учасники акції протесту звинувачують «регіонала» в українофобстві та нагнітанні ворожнечі в суспільстві.

Під гаслами «Не дамо зруйнувати освіту», «Не дамо переписати історію» , «Табачник = корупція», «Табачник, геть!» організатори хочуть показати, що вони готові захищати українську освіту й українську історію, та відстоювати їх. Учасники заходу спробують донести це за допомогою невеликого театралізованого дійства.

Спираючись на досвід проведення таких акцій раніше, учасники сподіваються, що їх підтримають мешканці нашого міста, які також не погоджуються з діями антиукраїнського міністра і які хочуть зберегти для своїх дітей справедливу систему освіти в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.