Політика

Сміття згрібають

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Житлово-експлуатаційним організаціям Івано-Франківська регулярно доводиться ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, які мешканці міста самовільно та свідомо утворюють в різних місцях.

Одне з таких сміттєзвалищ на розі вулиць Киселевської—Білозіра нещодавно ліквідовали працівники ЖЕО№6. За словами заступника начальника УЖКГ Михайла Вінтоняка, це вже дев`яте стихійне сміттєзвалище, яке ліквідовують останнім часом тільки на територіях житлово-експлуатаційних організацій.

Для ліквідації сміттєзвалищ задіяно 5 одиниць важкої техніки. На даний момент уже вивезено 400 кубів сміття.

Комунальники міста звертаються до мешканців Івано-Франківська з проханням бути свідомими громадянами, не порушувати благоустрій, не забруднювати та не наносити збитків місту, в якому вони проживають.

Крім того, на XLIX сесії Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення, яким з метою створення умов захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності як мешканців міста, так і суб`єктів господарювання середовища, захисту довкілля, покращення санітарного стану та мікроклімату міста, затверджено розміри відшкодувань підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, іншими юридичними особами та громадянами за порушення благоустрою, забруднення та інші екологічні збитки на території м. Івано-Франківська.

МВК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.